Partnerské projekty

O mne: 

Milí priatelia, dovoľte mi privítať vás čo najsrdečnejším pozdravom v tom zmysle, v akom sa my duchovne hľadajúci vítame na celom svete. Veľmi si vážim vaše krásne komentáre a som vďačná za každý váš LIKE a zdieľanie, ktoré sú odmenou za moju prácu.

 

Youtube kanal

 




Insideri SK




GWEN

To, o čo tu išlo od začiatku a dodnes predovšetkým ide, je duchovný rozvoj človeka, To ostatné je iba vedľajší produkt, pridaná hodnota, ktorá môže a často nie je bonusom. Tak to ale na tejto planéte chodí.

Duchovný rozvoj od hľadajúceho človeka vyžaduje veľmi vysokú mieru úprimnosti k sebe a odloženie naivity. Až potom začína ta pravá práca na sebe, to pravé sebapoznanie, to, pri čom mnohí nevydržia, ale čo za námahu naozaj stojí.

Hľadajúci na vlastnej skúsenosti zisťuje, že sa môže klamať určitú dobu no raz príde chvíľa keď povyťahuje zo seba všetko, čomu sa tak úspešne vyhýbal. Máme tendenciu ukazovať svetu svoje krajšie ja a odstraňovať len to na čom nám v podstate až tak nezáleží, alebo to, čo nás až tak nebolí a nedotýka sa nás samotných. Niekedy tento proces môže byť nepríjemný a niekedy aj bolestný. Je potrebné v sebe nájsť dostatok odvahy, pokory, a vytrvalosti.

Vedomá ľudská bytosť  vládne všetkými svojimi princípmi, na všetkých svojich úrovniach,  zahrňujúc úrovne hrubo hmotné a jemno hmotné. Presne vie čo sa v jej bytosti odohráva, ako sa to odohráva a prečo. Nemyslí si, nedomýšľa si. Kráča k svojmu cieľu.

To čo je  vo svete potrebné urobiť teraz, v dobe, keď temno útočí zo všetkých strán  je navýšiť úroveň vedomia ľudstva ako celku. Ak sa vibračne dvíha planéta, musí sa s ňou vibračne dvíhať aj ľudstvo. Inak sa ich cesty logicky a bezosporu rozídu. Keď sa dosiahne určitá hranica úrovne, vtedy u hraničného množstva ľudí zafunguje takzvaný fenomén stej opice. Vyššiu úroveň vedomia začne žiť ľudstvo úplne prirodzene. Bude to proces prechodu k vyššej forme bytia na planéte. Už nebudeme mať potrebu sa ako druh zabíjať, vykorisťovať sa alebo potlačovať jeden druhého a to z dôvodu absolútnej istoty spojenia jedného s druhým. Preto je potrebné sa spájať a spolupracovať.

Pokiaľ ostaneme žiť v strachu a nevedomosti,  vzdáme sa vlastného rozumu v mene pohodlia , budeme lepšie manipulovatelní. A to nie je život v slobode, to nie je život vedomej ľudskej bytosti.

Viac:  sveluska@gmail.com

 

Global Patriot Group

Náš nový zahraničný partner, ktorého sme zástupcom pre Slovensko. Ak máte záujem sa pripojiť a začať meniť veci k lepšiemu, napíšte nám mail.

Global Patriot Group (GPG) je globálny zdroj určený na prevýchovu, samo-vládnutie i a obnovenie vašich Bohom daných práv, alias neodcudziteľných práv, ako zvrchovaných jednotlivcov.

 

Vedomosti sú moc. Domnievame sa, že obyčajové právo slúži ľudstvu, ale naša vláda používa občianske právo, ktoré je prostriedkom skorumpovaných bankových súdov na vyvolanie zotročenia slobodných ľudí. Obyčajové právo sa riadi jednoduchým pravidlom „Robte ostatným to, čo chcete, aby robili vám.“

V priebehu rokov tí, ktorých sme si zvolili, aby nás zastupovali, podvodom vytvorili z našej vlády systém útlaku a skresľovania informácií zhora. My ľudia sme nikdy nepochopili, koľko moci máme.

Ústavy a listiny práv po celom svete ustanovili pokyny určené na obmedzenie právomocí našich štátnych zamestnancov zaručovať naše práva. Čokoľvek mimo týchto ústavných hraníc je neplatné.

GPG je tu na to, aby podporovala mužov a ženy ako ste vy, pri vytváraní zhromaždení de jure a veľkých porôt vo vašej krajine,  kraji, meste, štátnej správne a zákonne. Pozývame vás, aby ste sa k nám pripojili pri rozširovaní vášho hlasu cez našu pobočku na Slovensku – Králičiu noru.

Global Patriot Group môžete sledovať aj na aplikácii telegram https://t.me/GlobalPatriotGroup